12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

Czarter jachtu - to proste!

1-2-3 Kroki do wymarzonego urlopu!

Przejrzyj naszą bogatą ofertę ponad 11 000 jachtów, które można od razu zarezerwować
Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego jachtu żaglowego, szybkiego jachtu motorowego czy przestronnego katamaranu. 

W każdej kategorii oferujemy niesamowity wybór.

Dokąd pojechać?
Często ciekawe miejsca są tak blisko! Jak wyglądałby rejs po Chorwacji? Archipelag w Chorwacji składa się ze 125 wysp. Z południowej Polski można dojechać tam w zaledwie kilka godzin, w dodatku wygodnymi i szybkimi drogami.
A może ciągnie Was w kierunku Włoch, Hiszpanii, Francji albo nawet Karaibów? Ciężki wybór przed Wami.
Jeżeli nie znaleźliście odpowiedniej oferty, chętnie pomożemy Was osobiście przy dalszych poszukiwaniach. U naszych partnerów mamy do dyspozycji kolejne tysiące jachtów.
Od Was należy wybór wymarzonego jachtu i celu podróży, a resztą zajmiemy się my. Po wysłaniu nam Waszej rezerwacji, zatroszczymy się o resztę.
Skontaktujemy się z regionalnymi dostawcami czarterów, zarezerwujemy wymarzone wakacje i zorganizujemy Wasze ewentualne specjalne życzenia.
Następnie przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty i terminowo wyślemy je do Was. Beztroska realizacja, bez dodatkowych kosztów. To właśnie nasz serwis dla Was.

Cieszcie się wakacjami.
Jedyne czym musicie się zająć, to rozkoszowanie się Waszymi wakacjami. W porcie przejmiecie wymarzony jacht i ruszycie w rejs.

Życzymy udanych wakacji!


1,2,3 i... WAKACJE!

Czarter jachtu - to proste!
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram