12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

Katamarany

Więcej miejsca niż w niektórych willach

Jedną z największych zalet katamaranów jest to, że oferują one ze względu na długość statku, więcej miejsca niż jachty żaglowe z jednym kadłubem. Kadłuby (od 10 metrów długości) służą, jako kabiny i pomieszczenia z ujęciem wody jak np. kuchnia czy toaleta, a pokład wykorzystywany jest, jako salon, spiżarnia i miejsce nawigatora.

Katamarany praktycznie się nie przechylają - zaledwie lekko się przechylając. Dzięki temu zapewniają większy komfort podczas żeglowania. Wydajność na wietrze zależy od koncepcji łodzi, czy to statek wycieczkowy czy łódź sportowa, czy jest wyposażona w kil czy miecz. 

Cena zakupu i utrzymania jest wyższa, między innymi ze względu na dwa silniki. Te z kolei zapewniają większą możliwość manewrowania i dodatkowe bezpieczeństwo. Dla osób, które nie chcą rezygnować z komfortu i przestrzeni podczas rejsu, katamaran będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem.

Nasza wskazówka:
Ze względu na dużą przestrzeń i stabilność na wodzie katamarany doskonale sprawdzą się na rejsie motywacyjnym oraz rejsie dla seniorów!

-> TERAZ zapoznaj się z naszą ofertą.

Jeżeli masz pytania dotyczące katamaranów, chętnie doradzimy osobiście. Wystarczy wypełnić formularz  kontaktowy.

 

Katamarany Katamarany
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram