12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

Rejsy dla Pań

Ladies only – wycieczka dla kobiet w nowym wydaniu!

Chcesz wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami zostać sama i spróbować czegoś nowego? Jakby to było przeżyć odprężający rejs albo ekscytującą przejażdżkę jachtem motorowym?

„Ladies only” – pod tą nazwą kryje się perfekcyjny urlop marzeń, który zaplanujemy specjalnie dla kobiet. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich Pań, które chętnie wezmą ster we własne ręce albo tych, które chcą jedynie odpocząć wraz ze swoimi przyjaciółkami.

Bez względu na to czy potrzebujecie własną łódź dla Waszej damskiej załogi czy jedynie chcecie zarezerwować  jedną z kabin na łodzi, znajdziemy dla Was odpowiednią ofertę.

Jeżeli będziecie potrzebować skippera w czasie urlopu, możemy również w zależności od regionu znaleźć odpowiednią osobę do Waszej dyspozycji.

Co powstrzymuje Was przed odprężającym rejsem po Adriatyku, aby na przepiękniej promenadzie portowej w Hvar napić się drinka? A może by tak zaznać nocnego życia w  Split, drugim największym mieście Chorwacji?

Nieważne gdzie - Chorwacja, Hiszpania, Francja czy Karaiby. Bez różnicy czy impreza z przyjaciółkami czy odpoczynek wraz z koleżankami z pracy, przedstawimy najlepsze cele i kierunki podróży dopasowane do Waszych potrzeb.

Wyślijcie nam Wasze pytania oraz życzenia, a my odeślemy ofertę dopasowaną właśnie do Was.

Czekamy na Wasze pytania.

Wyślij niezobowiązujące i darmowe zapytanie..

Rejsy dla Pań Rejsy dla Pań
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram