12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie jachtu i dodatkowe ubezpieczenia na idealne wakacje!

W załączniku znajdziecie informacje na temat oferowanych ubezpieczeń jachtów oraz możliwych dodatkowych ubezpieczeń.

Zarezerwowane jachty są zazwyczaj ubezpieczone przez ubezpieczyciela czarterowego od odpowiedzialności cywilnej (OC) oraz obowiązuje ubezpieczenie kompleksowe („full-casco”). Rzeczy osobiste wynajmującego i załogi zwykle nie są objęte tym ubezpieczeniem.
Ubezpieczenie kompleksowe „full-casco” ma zwykle udział własny w zadeklarowanej kaucji. Kaucja składana jest przy wypożyczeniu jachtu. Można zapłacić gotówką lub kartą. Kwota kaucji jest podana w ofercie lub przy rezerwacji w punkcie: Obowiązujące dodatki.
Kaucja, która opłacana jest przez czarterującego, może być zapewniona wraz z ubezpieczeniem gwarancji czarterowej. W zależności od usługodawcy, duża część kaucji może zostać pokryta.

Jeśli chcesz również wykupić dodatkowe ubezpieczenia, takie jak na przykład ubezpieczenie kosztów rezygnacji z czarteru lub ubezpieczenia od wypadków, nasi partnerzy, którzy są wymienieni poniżej, oferują kolejne opcje.
Oczywiście nasi partnerzy Uniqa i Pantaenius oferują też ubezpieczenia dla skipperów takie jak na przykład OC oraz ubezpieczenie od wypadków.

Jeśli chcesz wykupić jedno z wymienionych ubezpieczeń, kliknij jeden z poniższych linków, następnie możesz zawrzeć umowę online. 

Jeżeli masz pytania dotyczące ubezpieczeń, oczywiście możesz zwrócić się do nas. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

 

Link do partnerów:

Hamburger Yacht Insurance Schomacker

UNIQA Ubezpieczenie Czarteru

Pantaenius Pakiet Czarter
Pantaenius Pakiet Odpowiedzialny

 

 

 W celu wybrania jednej z ofert ubezpieczeń naszego partnera EIS European Insurance & Services GmbH, kliknij w jeden z poniższych przycisków.

 

 

 

 

 Jeżeli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem na wypadek niewypłacalności (partnerem jest EIS European Insurance & Services GmbH), prosimy o bezpośredni kontakt z nami przed kliknięciem poniższego przycisku. Konieczne jest zatwierdzenie warunków partnera. Dziękujemy.

 

 

 

Ubezpieczenie Ubezpieczenie
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram