12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

EMERGENSEA

Twoja sieć pomocy na morzu!

EMERGENSEA to świetnie rozwinięta sieć pomocy na morzu. Swym zasięgiem obejmuje wody terytorialne Słowenii, Chorwacji i Czarnogóry. EMERGENSEA to sieć firm partnerskich obejmujących obszar Adriatyku posiadających odpowiednio wyposażone i szybkie łodzie z dodatkowym osprzętem na pokładzie. Gwarantowana 24-godzinna gotowość i wyszkolony personel sprawiają, że sieć EMERGENSEA jest niezawodnym partnerem pod żaglami. Sprawdza się doskonale, jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy na morzu, dostawy sprzętu, czy wsparcia przy różnych incydentach, które mogą Cię spotkać w trakcie podróży.
Telefoniczne Centrum Obsługi znajdujące się w Zadarze i wykorzystuje najnowszą technologię. Interaktywna aplikacja umożliwia komunikację ze wsparciem w czasie rzeczywistym. Udostępniane są również ostrzeżenia pogodowe, porady nawigacyjne i inne istotne informacje dotyczące konkretnego obszaru żeglugi.
EMERGENSEA jest dostępna 24/7 pod numerem telefonu +385 996 112 112. W przypadku zagrożenia życia lub zdrowia, Centrum Obsługi Telefonicznej skontaktuje się również z najbliższą centralą służb ratowniczych.

CHARTER PASS

CHARTER PASS obejmuje szereg bezpłatnych usług. Jest odpowiednia dla każdej osoby, która spędza wymarzone wakacje na pokładzie łodzi. Roczne członkostwo nie jest wymagane – otrzymasz je wyłącznie na czas żeglugi. Członkostwo przypisywane jest do kapitana, a ważność wynosi 7 (siedem) dni od daty aktywacji. Zakres użycia karty to wody terytorialne Chorwacji, Słowenii oraz Czarnogóry.
Wykupując pakiet CHARTER PASS, skipper decyduje o dacie jej aktywacji. Od tego momentu wsparcie EMERGENSEA będzie aktywne przez 7 kolejnych dni (możliwe jest także przedłużenie tego okresu nawet do kilku tygodni). W razie potrzeby istnieje możliwość bezpłatnej pomocy zgodnie z warunkami darmowych usług.
W ramach usługi możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy na morzu:

- holowanie łodzi do 10Mm
- eskortowanie do 10Mm
- wejście i zacumowanie w marinie
- łatwe holowanie
- nurkowanie do 30minut
- dostawa paliwa lub części zamiennych (paliwo oraz części zamienne podlegają dodatkowej opłacie)
- transport do 2 pasażerów


Każda z powyższych usług może być wykorzystana jeden raz w określonym czasie zdefiniowanym przy zakupie usługi. Pozostałe usługi podlegają opłacie i są dokonywane przez członka ENERGENSEA.

- w całości zgodnie z cennikiem dla członków oraz usług, które nie zostały wymienione w pakiecie darmowych usług, lub

- w wysokości różnicy kosztów między uiszczoną opłatą a kosztem udzielenia pomocy (np. za holowanie powyżej 20Mm, członek płaci wyłącznie za odcinek 10Mm, ponieważ 10Mm objęte jest w bezpłatnym zakresie usług).

Rozliczenie usług odbywa się zgodnie z cennikiem dostępnym dla członków. Ceny dla członków usługi (Charter Pass) objęte się 30% rabatem w stosunku do standardowego cennika usług ENERGENSEA lub w specjalnych przypadkach oparty jest na indywidualnych wycenach.
Jakakolwiek dodatkowa pomoc zgłaszana przez członka w trakcie trwania członkostwa zostanie rozliczona zgodnie z obowiązującym cennikiem.

EMERGENSEA EMERGENSEA EMERGENSEA EMERGENSEA
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram