12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

Teambuilding

Morskie wyzwania!

Wraz z doświadczonym psychologiem pracy oferujemy niepowtarzalne wydarzenie dla zespołów: „Teambuilding” na pokładzie jachtu żeglarskiego w Chorwacji.

Wszyscy na pokład” - tak często brzmi dewiza zespołów, podobnie jak „musimy wspólnie dążyć do tego samego celu”

Nic nie jest bardziej skuteczne niż pozwolenie zespołowi na takie wyzwanie. Wspólne zadanie, gdzie należy sterować łodzią do portu, gdzie wszyscy muszą współpracować.
To doskonały sposób, aby ukazać dynamikę zespołu, relacje między nimi i wspólne nastawienie, a czasem by skłonić do refleksji i zmiany nastawienia.

Na jachcie żaglowym jest się zmuszonym do stawiania czoła przeciwnościom. Można nauczyć się jak wspólnie pokonywać takie sytuacje. Wpłynie to na wizję i cele zespołu, potrzeby oraz motywację jego członków. Można nauczyć się jak wspierać się nawzajem, żeby pokonać przeszkody. Wykorzystywane są różne skuteczne metody psychologii pracy i organizacji.
Jedno jest pewne: Wasz zespół rozwinie się i jeszcze wiele lat później będzie wspominał to wyjątkowe przeżycie na pokładzie żaglówki. Nikt nie wraca z podróży takim, jakim wyjeżdżał, jak mawiał Graham Greene.

Wyślijcie pytania poprzez formularz kontaktowy z najważniejszymi danymi (takie jak na przykład: liczba osób, zaplanowany czas podróży, cel, itp.) a my odeślemy niezobowiązującą ofertę.

Wyślij niezobowiązujące i darmowe pytania..

 

 

Teambuilding Teambuilding
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram