12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

FAQ - Pytania i Odpowiedzi

 

Czym jest 123yachtcharter.com / Czym się zajmujemy?
123yachtcharter.com to strona internetowa, która działa jako pośrednik w zakresie rezerwacji pomiędzy osobami chcącymi czarterować łodzie, a usługodawcą. Działamy jako doradca, odpowiadając na wszelkie pytania dotyczące czarteru.

Mówiąc najprościej, z nami można łatwo i wygodnie zarezerwować wymarzone wakacje na jachcie. My zadbamy o realizację.

Jak przebiega rezerwacja?
Wybieracie wybrany kraj lub region, rodzaj jachtu oraz podajecie wybrany czas podróży. Po wyszukaniu, należy odnaleźć odpowiadający jacht. Jeśli następnie klikniesz opcję „zarezerwuj”, wystarczy wprowadzić swoje dane i potwierdzić rezerwację. Jeżeli jednak nie jesteście pewni, możecie poprosić o spersonalizowaną ofertę. Prześlemy ofertę dotyczącą konkretnego jachtu lub innych wybranych kryteriów.

Jak wyglądała wpłata zaliczki i pozostałej kwoty rezerwacji?
Jeżeli rezerwujesz u nas jacht, należy wpłacić 50% opłaty rezerwowej na poczet zaliczki. Wtedy łódź zostanie zarezerwowana. Pozostałą część należy przelać najpóźniej do 6 tygodnia od rozpoczęcia czarteru.

Czym są wiążące dodatki?
Są tą opłaty, które trzeba opłacić dodatkowo. Jest to kwota obowiązkowa, którą należy zapłacić bezpośrednio u usługodawcy/Armatora. Na przykład: zwrotna kaucja.  

Czym są opcjonalne dodatki?
Są to należności, które można opłacić, ale nie są obowiązkowe. Opłatę należy uiścić bezpośrednio u usługodawcy/Armatora. Na przykład: silnik przyczepny na życzenie czy w razie potrzeby skipper.

Kiedy należy opłacić obowiązkowe i opcjonalne dodatki?
Opłaty te należy uiścić bezpośrednio u usługodawcy/Armatora przed przejęciem jachtu w bazie czarterowej.

Czym jest Transit Log?
Transit Log to obowiązkowa opłata, która obejmuje lokalne opłaty i podatki. Należność zależy od usługodawcy i miejsca podróży. Jeśli opłata jest przewidziana przez firmę czarterową, w momencie rezerwacji jachtu jest ona widoczna w obowiązkowych dodatkach. Musi być ona opłacona przy przejęciu jachtu.

Czy muszę liczyć się z dodatkowymi kosztami?
W ramach budżetu należy uwzględnić dodatkowe opłaty. Wyżywienie dla załogi, koszty sprzątania łodzi, koszty paliwa, lokalne opłaty klimatyczne, opłaty portowe, opłaty parkingowe dla Waszego samochodu. Jeżeli potrzebujecie skippera, wiąże się to także z dodatkowymi opłatami.

Kiedy otrzymam dokumenty podróżne?
W ramach rezerwacji otrzymasz tymczasowe potwierdzenie. Po otrzymaniu przez nas płatności, wyślemy potwierdzenie rezerwacji i wszystkie inne dokumenty niezbędne do wyjazdu.

Jak wysokie są opłaty storno?
Opłata za anulowanie różni się w zależności od usługodawcy. Najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio. Omówimy możliwe warunki.

FAQ - Pytania i Odpowiedzi
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram