12.000 Łodzi gotowych do rezerwacji
Bezpośrednia pomoc przy wyborze
Lokalizacje na całym świecie

Szukaj

Szkolenia dla skipperów

Zostań kapitanem

W czasie naszego szkolenia najważniejsze jest kształcenie przyszłych skipperów. Dokładamy wszelkich starań abyś umiał bezpiecznie sterować jachtem. Nie zapomnimy również o świetnym przygotowaniu do egzaminu sternika.

Z nami nauczysz się wszystkiego o żeglarstwie. Tutaj poznasz tajniki cumowania w marinach i przystaniach, nawigacji i meteorologii, ważnych manewrów kotwicznych, a także wpływie wiatru na łódź. Dowiesz się jak interpretować przepisy nawigacyjne, jak bezpiecznie zachować się na morzu, rozpoznawać i interpretować znaki ostrzegawcze i przede wszystkim jak zachować się w czasie trudnych warunków pogodowych.

Zakwaterowanie podczas treningu odbywa się na jachcie treningowym. Dzięki temu poznasz również warunki panujące na pokładzie.

Różnica ww. szkolenia w stosunku do szkoleń treningowych jest taka, że szkolenie skipperskie kładzie nacisk na manewrowanie, żeglowanie i inne zagadnienia związane ze zbliżającym się egzaminem patentowym. Ponadto szkolenie skipperskie może zostać również zarezerwowane, jako krótki rejs. Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym szkoleniem skipperskim – pomożemy w organizacji.

Nasi doświadczeni skipperzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą.

Czekamy na Wasze pytania i chętnie prześlemy Wam konkretną ofertę.

Wyślij niezobowiązujące i darmowe pytania. .

Szkolenia dla skipperów Szkolenia dla skipperów
EIS Insurance Emergensea Kroatien - voller Leben MMK Booking MMK Booking Nausys Pantaenius Schomacker
Social Media:
Facebook Instagram